O nás

Jsme nestátní zdravotnické zařízení, které poskytuje odbornou specializovanou péči v oboru otorinolaryngologie, tedy pro onemocnění ušní, nosní i krční.

Navazujeme na mnohaletou praxi paní doktorky Hany Lipanské, její dosavadní pacienty tak v případě zájmu přijímáme automaticky do péče stejně jako pacienty nové.

Postaráme se o pacienty dětské i dospělé a to i bez doporučení jiným lékařem.

Máme smlouvy s pěti základními zdravotními pojišťovnami, za přímou úhradu ošetříme i pacienty bez pojištění u našich smluvních partnerů. Ceník tohoto vyšetření naleznete zde.

Ordinační hodiny naleznete zde.

Zdejší ambulance disponuje přístrojovým vybavením odpovídajícím současným požadavkům na kompletní vyšetření oblasti hlavy a krku, konkrétní výčet námi poskytovaných vyšetření naleznete zde.

Sídlíme v 1. patře budovy zdravotnického zařízení Cordeus zde, což nám umožňuje odesílat pacienty k dalším konziliárním vyšetřením u lékařů v rámci budovy, což platí i o RTG a ultrazvukovém vyšetření.

V případě nutnosti odeslání pacienta k hospitalizaci doporučíme i příslušná vhodná pracoviště, spolupracujeme s předními univerzitními pracovišti v Praze.